Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) tarafından, Altındağ Belediyesi, Karatay Belediyesi ve Selçuklu Belediyesi işbirliğinde Kıbrıs Türk Belediyelerine Yönelik Olarak Düzenlenen “Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı Programı”, 6-10 Eylül 2023 tarihlerinde Konya ve Ankara’da gerçekleştirildi.

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar Başkanlığındaki heyette, Erenköy-Karpaz Belediye Başkanı Hamit Bakırcı, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi, Mesarya Belediye Başkanı Ahmet Latif, Çatalköy Belediye Başkanı Ceyhun Kırok, Mehmetçik-Büyükkonuk Belediye Başkanı Fatma Çimen Tuğlu, Değirmenlik-Akıncılar Belediye Başkanı Ali Karavezirler ve Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir yer aldı.

Programa Konya’dan başlayan heyet, burada ilk olarak Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile bir araya geldi. Selçuklu Belediyesi’nin çalışmalarına, proje ve faaliyetlerine ilişkin bilgi alan heyet, saha gezisi gerçekleştirerek incelemelerde bulundu.

Programın ikinci gününde, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’yı ziyaret eden Belediye Başkanlarına, Karatay Belediyesi’nin proje ve çalışmalarıyla ilgili sunum yapıldı. Başkanlar ayrıca, Karatay Belediyesinin faaliyet alanlarında da incelemelerde bulundu.

Programın üçüncü günü ise heyet, Ankara’ya geçerek Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı ile görüştü. Görüşmeden sonra Altındağ Belediyesi’nin proje ve çalışmalarıyla ilgili sunumu dinleyen heyet, saha gezisi gerçekleştirerek incelemelerde bulundu.

KTBB ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, TDBB tarafından, Kıbrıs Türk Belediyelerine yönelik olarak düzenlenen Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı Programının oldukça verimli geçtiğini belirterek, bu gibi temasların önemine dikkat çekti ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’ne teşekkür etti.

11.09.2023

 

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43