Bağcılar Belediyesi’nin bilgi teknolojileri konusunda siber güvenlik eğitimi, teknik ve mali destek verdiği El Halil Belediyesi’nin mobil uygulaması hayata geçti. Filistinli yetkililer, katkılarından dolayı başta Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir olmak üzere ekibine teşekkürlerini iletti.

Filistin’in El-Halil Belediyesi’nin mobil uygulamaya geçmesi dolayısıyla 30 Aralık 2022 tarihinde bir tören düzenlendi. El Halil şehrinde düzenlenen programa Bağcılar Belediyesi Başkan Yardımcıları Ertuğrul Selçuk Güldüler ve Mehmet Şirin, Strateji Geliştirme Müdürü Serbay Öztürk ve Dış İlişkiler Başkan Danışmanı Mustafa Araç katıldı.

Yeni uygulamanın hayırlı olması temennilerinde bulunan El Halil Belediye Başkanı Teysir Ebu Sinine, “Filistin halkına olan desteklerinizden dolayı Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e, belediye meclis üyelerine ve Bağcılar halkına en derin teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunmak isterim. Katkı sağlamış olduğunuz mobil uygulama sisteminin başlatılmasının mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Mobil uygulamanın hayata geçirilmesi için Bağcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü uzmanları tarafından, El Halil Belediyesi personeline ‘uygulama kaynak kodları’, ‘danışmanlık desteği’, ‘siber güvenlik’, ‘EBYS eğitim ve analiz çalışmaları’ ve ‘ağ bilişimi’ konularında eğitim verilmişti.

Protokol konuşmalarının ardından El Halil Belediyesi mobil uygulamasının tanıtımı yapıldı.

30 Aralık 2022