Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’nin üç aylık Faaliyet Bülteni olarak, 3 dilde (Türkçe, İngilizce, Rusça) hazırlanan ‘Avrasya’da Yerel Gündem’ isimli süreli yayının Yirmi Altıncı sayısı (Bahar 2022) yayınlandı.

Bültenin yirmi altıncı sayısındaki kapak konuları, ‘TDBB 6. Olağan Genel Kurul Toplantısının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Katılımıyla İstanbul’da yapılması, TDBB ile Özbekistan Yükseliş Kurumu Arasında İşbirliği Protokolü İmzalanması ve TDBB Moğolistan ve Kırgızistan Üye Belediyeler Tecrübe Paylaşımı Programları’ şeklinde sıralanıyor.

Bu sayıda yer alan diğer konular arasında, TDBB Uluslararası Yerel Yönetimler Konferansının Bursa’da yapılması, ‘Altay Toplulukları Gelenekler-Görenekler-Töreler-Yasalar’ kitabının yayınlanması, TDBB’nin 512. Ayvaz Dede Törenlerine Desteği, Türk Dünyası Öykü Festivalinin Zeytinburnu’da yapılması ve Arkhangai Belediye Başkanı’nın TDBB Ziyareti gibi başlıklar yer alıyor.

Bunların yanı sıra desteklenen ve işbirliği halinde gerçekleştirilen faaliyetler, TDBB İdari Toplantıları ve Üye Belediyelerle ilgili haberlerin de yer aldığı bültende, diğer ülkelerdeki üyeler ve okuyucular için haberlerin İngilizce ve Rusça çevirileri de yer alıyor.

Tam Metin PDF için bkz: Avrasya’da Yerel Gündem’in Yirmi Altıncı Sayısı 

 

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43