Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’nin üç aylık Faaliyet Bülteni olarak, 3 dilde (Türkçe, İngilzice, Rusça) hazırlanan ‘Avrasya’da Yerel Gündem’ isimli süreli yayının Yirmi Beşinci sayısı (Kış 2022) yayınlandı.

Bültenin yirmi beşinci sayısındaki kapak konuları, ‘Talas Savaşı ve Önemi’ ve Türk Basınında Kazakistan’ adlı iki önemli kitabın TDBB tarafından yayınlanması, ‘2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti’ Açılış Programı ve Başiskele ve Vareş (Bosna) Belediyelerinin TDBB Koordinasyonunda Kardeş Şehir olması şeklinde sıralanıyor.

Bu sayıda yer alan diğer konular arasında, TDBB 6. Olağan Genel Kurul Toplantısının, 10-12 Haziran 2022 tarihlerinde yapılması, TDBB 2021 Faaliyet Raporunun Yayınlanması, Moğolistan Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Başkonsolosunun TDBB Ziyareti, Ohri Belediye Başkanı Pecakov ve Beraberindeki Heyetin TDBB ziyareti gibi başlıklar yer alıyor.

Bunların yanı sıra desteklenen ve işbirliği halinde gerçekleştirilen faaliyetler, TDBB İdari Toplantıları ve Üye Belediyelerle ilgili haberlerin de yer aldığı bültende, diğer ülkelerdeki üyeler ve okuyucular için haberlerin İngilizce ve Rusça çevirileri de yer alıyor.

Tam Metin PDF için bkz: Avrasya’da Yerel Gündem’in Yirmi Beşinci Sayısı

25.06.2022

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43