Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) işbirliğinde, Bayrampaşa Belediyesi tarafından Kuzey Makedonya’nın Gostivar Belediyesi çalışanlarına temin edilen iş elbisesi ve ayakkabı seti, 17 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi.

Teslim törenine, Gostivar Belediye Başkanı Arben Taravari, Gostivar Belediye Meclis Başkanı Valbon Limani, Üsküp Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Serhat Kula, Otopark ve Yeşil Alanlar Müdürü Bekim Çelebi ve belediye çalışanları katıldı.

Teslim töreninde konuşan Gostivar Belediye Başkanı Arben Taravari “Bugün Bayrampaşa Belediyesi’nin Gostivar Belediyesi çalışanlarına bağışı olan 70’in üzerinde iş elbisesi ve iş ayakkabısı seti teslim edildi. Çalışanlar için büyük bir destek ve moral olan bu bağış için Bayrampaşa Belediye Başkanı Sayın Atilla Aydıner’e canı gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca bu desteğin hayata geçirilmesinde emek ve katkıları olan TDBB Genel Sekreteri Sayın Fahri Solak’a, İstanbul ve Ankara’daki tüm Gostivarlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Tören çalışanlarla günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile tamamlandı.