Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Şubat ayı Yürütme Kurulu Toplantısı, 16 Şubat 2022 tarihinde video konferans yöntemiyle yapıldı.

TDBB ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay başkanlığındaki toplantıya, TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak, TDBB Yürütme Kurulu üyeleri, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy katıldı.

Toplantı, TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak’ın 19 Ocak 2022 tarihindeki Yönetim Kurulu toplantısından bu yana gerçekleştirilen çalışmalar ve gündem hakkında bilgi vermesi ve gündemdeki konuların görüşülmesiyle devam etti.

Bu çerçevede, TDBB ve Başiskele (Kocaeli) Belediyesi işbirliğinde oluşturulacak teknik bir heyet tarafından 2022 yılı içerisinde “Atık Toplama ve Depolama” konusunda inceleme yapmak üzere Bosna Hersek Gracanica’ya teknik inceleme programı düzenlenmesine, 27-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Özbekistan’da gerçekleştirilecek “10. Uluslararası Altay Toplulukları Sempozyumu”na TDBB tarafından destek verilmesine, Hebron (Filistin) Belediyesi tarafından talep edilen “İşgalciler Tarafından Yıkılan Evin Tadilatı Projesi”nin TDBB ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilmesine, Gostivar (Kuzey Makedonya) Belediyesi tarafından talep edilen “Park ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışanlarına İş Kıyafeti ve Ayakkabısı Alınması Projesi”nin TDBB ve Bayrampaşa (İstanbul) Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilmesine, 2022 yılı Haziran ayı içersinde, Bosna Hersek’te gerçekleştirilecek “512. Ayvaz Dede Şenlikleri”ne, TDBB tarafından destek verilmesine ve TDBB’yi temsilen katılım sağlanmasına, Yıldırım (Bursa) Belediyesi’nin Birliğimize yapmış olduğu üyelik müracaatının uygun görüşle Yönetim Kuruluna sunulmasına, karar verildi.

 

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43