Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’nin üç aylık Faaliyet Bülteni olarak, 3 dilde hazırlanan ‘Avrasya’da Yerel Gündem’ isimli süreli yayının Yirmi Üçüncü sayısı (Yaz 2021) yayınlandı.

Bültenin yirmi üçüncü sayısındaki kapak konuları, Türkistan Belediyesi (Kazakistan) Tecrübe Paylaşımı Programı, Kırgızistan Öğrenci Yurdu Çevre Düzenlemesi Projesi ve Bursa’nın 2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilmesi şeklinde sıralanıyor.

Bu sayıda yer alan diğer konular arasında, Kırgızistan Yerel Yönetimler Ulusal Forumunun Yapılması, TDBB Kırgızistan Üye Belediyeler Koordinasyon Toplantısının Bişkek’te Yapılması, 6. Türk Dünyası Belgesel Film Festivali Ödül töreni, Berde Belediye Başkanı Halilov ve beraberindeki Heyetin TDBB Ziyareti, TDBB Yürütme Kurulu Heyetinin Kuzey Makedonya Ziyareti, IX. Uluslararası Altay Toplulukları Sempozyumunun Bursa’da Yapılması, TDBB Eylül Ayı Yürütme Kurulu Toplantısının Makedonya’da Yapılması, “Talas Savaşı ve Önemi” Uluslararası Sempozyumun Kırgızistan’da Yapılması, Olovo Belediye (Bosna Hersek) Başkanı Memagiç’ın TDBB Ziyareti, Kırgızistan’ın Bağımsızlığının 30. Yılı İstanbul’da Kutlanması ve Bosna Hersek Banovici Belediye Başkanı Bego Gutic’in TDBB Ziyareti gibi başlıklar yer alıyor.

Bunların yanı sıra desteklenen ve işbirliği halinde gerçekleştirilen faaliyetler, TDBB İdari Toplantıları ve Üye Belediyelerle ilgili haberlerin de yer aldığı bültende, diğer ülkelerdeki üyeler ve okuyucular için haberlerin İngilizce ve Rusça özet çevirileri de yer alıyor.

Tam Metin PDF için bkz: ‘Avrasya’da Yerel Gündem’in Yirmi Üçüncü Sayısı

08.12.2021

          

 

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43