Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) tarafından gerçekleştirilen, Kırgızistan’ın Oş şehrinde, Devlet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Yurdu Çevre Düzenlemesi projesi, 22 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen törenle tamamlandı.

Oş şehrinde düzenlenen törene, TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak’ın yanı sıra, Özgen Şehrinde Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yaptırılan İmam Serahsi Camii ve Külliyesinin Açılış Töreni için bölgede bulunan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, T.C. Bişkek Büyükelçisi Ahmet Sadık Doğan, Üniversite yöneticileri, öğretim üyeleri, davetliler ve öğrenciler katıldı.

TDBB Projesinin açılış töreninde sonrasında, davetliler öğrencilerle bir araya geldi, okul binaları gezildi. Daha sonra İmam Serahsi Camii ve Külliyesinin Açılış töreni için Özgen şehrine gidildi.

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43