LinksLinks2

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’nin üç aylık Faaliyet Bülteni olarak hazırlanan ‘Avrasya’da Yerel Gündem’ isimli süreli yayının yirminci sayısı (Güz 2020) yayınlandı.

Bültenin Yirminci Sayısındaki kapak konuları, Türkiye – Azerbaycan ve Türkiye – Özbekistan ‘Covid-19 ile Mücadele’ Tecrübe Paylaşımı Konferansları, “Türkiye’nin Bosna Hersek’te Kamu Diplomasisi” adlı yeni kitap ve TDBB Heyetinin Azerbaycan’ın Ankara Büyükelçisini Ziyareti şeklinde sıralanıyor.

Bu sayıda yer alan diğer konular arasında, TDBB’den Bosna Hersek İslam Birliği Öğrenci Merkezine Minibüs Desteği, TDBB Web sayfası ve Twitter hesabı 2020 İzleme Oranları, Kırgızistan Kara-Suu Belediye Başkanı Adıl Lolobaev’in TDBB’yi Ziyareti, 5. Türk Dünyası Belgesel Film Festivali Ödül Töreni, Gagauzya Kazayak İlçesindeki Türkiye Parkı’na Ekipman Desteği, Kırgızistan’da TDBB desteği ile yapılacak olan “Talas Savaşı ve Tarihi Önemi” konulu Uluslararası Sempozyum duyurusu ve Bişkek’te yapılan “Cengiz Aytmatov Uluslararası 4. Issık Göl Forumu” gibi başlıklar yer alıyor.

Bunların yanı sıra desteklenen ve işbirliği halinde gerçekleştirilen faaliyetler, TDBB İdari Toplantıları ve Üye Belediyelerle ilgili haberlerin de yer aldığı bültende, diğer ülkelerdeki üyeler ve okuyucular için haberlerin İngilizce ve Rusça özetleri de yer alıyor.

Avrasya’da Yerel Gündem No:20 (PDF)

18.03.2021

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43