LinksLinks2

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Azerbaycan Şehir Belediyeleri Birliği (AŞBMA) işbirliğinde “Pandemi Sürecinde Belediyelerin Rolü” konulu Türkiye-Azerbaycan Tecrübe Paylaşım Programı 23 Aralık 2020 tarihinde video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak’ın yaptığı toplantıya Türkiye’den, TDBB Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Beykoz Belediye Başkan Yrd. Manolya Demirören Tekin, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Vahap Doğan ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Zennube Albayrak katıldı. Azerbaycan’dan ise, Azerbaycan Büyük Şehir Belediyeleri Birliği (AŞBMA) Başkanı ve Nerimanov Belediye Başkanı Temraz Tağiyev, Azerbaycan Şehir Belediyeleri Birliği Genel Sekreteri Tofig Hasanov, Azerbaycan İlçe Belediyeleri Birliği Başkanı ve Resulzade Belediye Başkanı Hümbət Hüseynov, Sumgayit Belediye Başkanı Soltan Asadov, Nizami Belediyesi Başkan Yardımcısı Leyla Memmedova, Şirvan Belediye Başkanı Kürdoğlu Muradov, Hırdalan Belediye Başkanı Orhan Musayev ve Berde Belediye Başkanı Sadıq Halilov katıldı.

Toplantıda, Dağlık Karabağ’da işgalden kurtarılan şehirlerde belediye teşkilatlarının kurulması sonrası kardeş şehir ilişkisi ve belediye hizmetlerinin güçlendirilmesi için çalışma yürütülmesi hususunda görüş alış verişi yanında, Türkiye ve Azerbaycan’dan katılan belediye başkanları ve yerel yöneticiler, Corona virüs ile mücadelede yerel yönetimler tarafından alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

24.12.2020

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43