LinksLinks2

İşbirliği Kuruluşlarımızdan, Lübnan Dannieh Belediyeler Birliği ve UCLG- MEWA Başkanı Mohamed Saadieh ve UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet Duman, 4 Kasım 2020 tarihinde Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’ni ziyaret etti.

Birlik Merkezi’nde Genel Sekreter Fahri Solak ile bir araya gelen Saadieh, Beyrut’ta gerçekleşen patlama sonrası Lübnan’ın durumuyla ilgili bilgi verdi. Patlamanın hemen ardından Türkiye’den gelen destek ve yardım için müteşekkir olduklarını belirten Saadieh, uluslararası düzlemde her zaman Türkiye ile işbirliği yapmak istediklerini belirtti.

Mohamed Saadieh “TDBB’ye üye olduğumuz 2015 yılından itibaren Dannieh bölgesindeki belediyelerin TDBB’ye üyelikleri hızlı bir şekilde gerçekleşti. Şuan Türkiye-Lübnan ilişkilerinin çok iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Tüm dünyanın COVID-19 virüsüyle mücadele ettiği bu günlerde bile işbirliğimizi olabilecek en iyi şekilde sürdürmek istiyoruz. Biz Dannieh Belediyeler Birliği olarak TDBB ile yaptığımız çalışmaların iki ülke ilişkilerini daha iyi noktaya getireceğine inanıyorum” dedi.

Toplantıda ayrıca Dannieh Belediyeler Birliği ve TDBB’nin 2021 yılında yapacağı ortak işbirliği konuları ve karşılıklı heyet ziyareti imkânları tartışıldı. Bunun yanı sıra Trablusşam bölgesindeki belediyelerin de TDBB’ye üyelikleri ve muhtemel proje imkanları ile ilgili konular görüşüldü.

05.11.2020

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43