LinksLinks2

Zeytinburnu Belediyesi tarafından, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) işbirliğinde gerçekleştirilen “Kırtasiye Yardımı” projesi kapsamında, Kazak, Kırgız ve Afgan asıllılar başta olmak üzere çok sayıda Türkistanlı ailenin de yaşadığı Zeytinburnu ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik kırtasiye alışveriş çeki dağıtıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği takvim doğrultusunda 21 Eylül 2020 tarihi itibariyle ana sınıfı ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri için okullarda yüz yüze eğitim başladı. Okula ilk defa adım atacak olan minikleri ilk günden yalnız bırakmayan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, onların okul heyecanına ortak oldu. Okulun ilk gününde öğrencilere 40 TL değerinde Kırtasiye Kuponu, defter ve AKDEM tarafından üretilen yıkanabilir hijyenik ‘Kar Serçesi’ maskeleri dağıtıldı.

TDBB ve Zeytinburnu Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen “Kırtasiye Yardımı” projesi ile, öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına destek verilirken, aynı zamanda dar gelirli ailelerin bütçelerine de katkı sağlanmış oldu.

Her gün farklı okullarda kırtasiye çekinin dağıtıldığı projede, öğrencilere verilen çeklerin üzerinde öğrenci adına düzenlenen seri numaralar yer alıyor. Üzerlerindeki seri numaralar sayesinde ilçedeki anlaşmalı kırtasiyelere kimlikleriyle birlikte giden öğrenciler, kuponların geçerli olduğu kırtasiyelerden belirtilen miktarda alışveriş yapabiliyor. Velilerin yüzünü güldüren uygulamadan en çok da dar gelirli aileler memnun kaldı.

23.09.2020

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43