Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) üyesi Gostivar (Makedonya) Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet, kardeş şehri Akhisar Belediyesi ve TDBB’ni ziyaret etti. Gostivar heyetinde Belediye Başkanı Dr. Arben Taravari, Gostivar Belediyesi Ekonomik Gelişim ve Kalkınma Bürosu Müdürü Besim Doğani, Halkla ilişkiler biriminden Gzim Hacı Eyüp ve iş adamı Hajber Taravari yer aldı.
Heyet Akhisar ziyaretinde Belediye Başkanı Salih Hızlı ve diğer yetkililerle bir araya geldi. Görüşmede, Gostivar’ı önemsediklerini belirten Başkan Hızlı, yakın zamanda yapılan yerel seçimde Belediye Başkanı seçilen Dr. Arben Taravari’yi tebrik ederek, belediye imkânları dâhilinde her türlü ortak projede yer alabileceklerini ifade etti.
Gostivar’ın, Ege denizine dökülen Vardar nehrinin doğduğu Şar dağının eteklerinde, Polog vadisinin verimli topraklarında kurulu bir şehir olduğunu kaydeden Gostivar Belediye Başkanı Taravari ise, “Gostivar Makedonya’nın hem siyasi hem de ekonomik açıdan önemli şehirlerindendir. Gostivar ayrıca çok kültürlü hayatın sembol şehirlerinden birisidir” dedi.
Gostivar heyeti İstanbul’da Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)’ni ziyaret ederek, Genel Sekreteri Fahri Solak ile bir araya geldi. Görüşmede karşılıklı işbirliği imkânları ve muhtemel projeler değerlendirildi. Bu çerçevede, 2018 çalışma takvimi içinde Makedonya üye belediyelere yönelik olarak bilgi ve tecrübe paylaşımı programı düzenlenmesi ve kardeş şehir ilişkilerinin aktif hale getirilmesi hususlarında görüş birliğine varıldı.

29.01.2018

sites: como ganhar dinheiro28 como ganhar dinheiro29 como ganhar dinheiro30 como ganhar dinheiro31 como ganhar dinheiro32 como ganhar dinheiro33 como ganhar dinheiro34 como ganhar dinheiro35 como ganhar dinheiro36 como ganhar dinheiro37 como ganhar dinheiro38 como ganhar dinheiro39 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro40 como ganhar dinheiro41 como ganhar dinheiro42 como ganhar dinheiro43